28 avqust 2022-ci il tarixində Qətərin dövlət naziri, Qətər Milli Kitabxanasının prezidenti d-r Həməd bin Əbdüləziz Əl-Kuvari Dohada səfərdə olan, mənzil-qərargahı Bakı şəhərində yerləşən Beynəlxalq Türk Mədəniyyəti və İrsi Fondunun rəhbəri Günay Əfəndiyeva ilə görüşmüşdür.
28 avqust 2022-ci il tarixində Qətərin dövlət naziri, Qətər Milli Kitabxanasının prezidenti d-r Həməd bin Əbdüləziz Əl-Kuvari Dohada səfərdə olan, mənzil-qərargahı Bakı şəhərində yerləşən Beynəlxalq Türk Mədəniyyəti və İrsi Fondunun rəhbəri Günay Əfəndiyeva ilə görüşmüşdür. Görüş zamanı Qətər Milli Kitabxanası ilə gələcək əməkdaşlıq əlaqələri müzakirə olunmuşdur.

On August 28, 2022, Dr. Hamad bin Abdulaziz Al-Kuwari, Minister of State and President of Qatar National Library, met with Mrs. Gunay Efendyeva, President of the International Foundation for Turkish Culture and Heritage.
On August 28, 2022, Dr. Hamad bin Abdulaziz Al-Kuwari, Minister of State and President of Qatar National Library, met with Mrs. Gunay Efendyeva, President of the International Foundation for Turkish Culture and Heritage. During the meeting, they discussed future cooperation relations with Qatar National Library.