Bakı Şəhər İcra Hakimiyyətinin Başçısı Eldar Əzizov Qətər Dövlətinin Bələdiyyə və Ətraf Mühit naziri Abdullah bin Əbdüləziz bin Turki Əl-Subaie ilə görüş keçirib
19 iyul 2019-cu il tarixində Bakı Şəhər İcra Hakimiyyətində ölkəmizdə səfərdə olan Qətər Dövlətinin Bələdiyyə və Ətraf Mühit naziri Abdullah bin Əbdüləziz bin Turki Əl-Subaienin başçılıq etdiyi nümayəndə heyəti ilə görüş keçirilib.
Görüşdə son illər ərzində ölkəmizdə, xüsusilə Bakı şəhərində aparılmış abadlıq-quruculuq işləri haqqında qonaqlara ətraflı məlumat verilib. Bakı Şəhər İcra Hakimiyyəti ilə Doha Bələdiyyəsi arasında mümkün əməkdaşlıq perspektivləri müzakirə edilib.

Head of Baku City Executive Power Eldar Azizov met with the Minister of Municipality and Environment of the State of Qatar Mr. Abdullah bin Abdulaziz bin Turki al-Subaie.
On July 19, 2019, a meeting was held at Baku Executive Power with the delegation headed by Minister of Municipality and Environment of the State of Qatar Mr. Abdullah bin Abdulaziz bin Turki al-Subaie.
During the meeting, the guests were informed about the renovation and reconstruction works carried out in our country, especially in Baku in the recent years. Prospects of cooperation between Baku City Executive Power and Doha Municipality were discussed.