Azərbaycan Respublikasının Qətər Dövlətindəki Fövqəladə və Səlahiyyətli səfiri Rəşad İsmayılov Qətər Dövlətinin Təhsil və Ali Təhsil Naziri Məhəmməd bin Əbdülvahid Əl-Hammadi ilə görüş keçirib
10 mart 2019-cu il tarixində Azərbaycan Respublikasının Qətər Dövlətindəki Fövqəladə və Səlahiyyətli səfiri Rəşad İsmayılov və Qətər Dövlətinin Təhsil və Ali Təhsil Naziri Məhəmməd bin Əbdülvahid Əl-Hammadi arasında görüş keçirib.
Görüşdə 20 fevral 2019-cu il tarixində Doha şəhərində Azərbaycan Respublikası Hökuməti və Qətər Dövləti Hökuməti arasında iqtisadi, ticarət və texniki Komissiyanın 2-ci iclasının yekununa dair imzalanmış protokolda yer alan iki ölkə arasında təhsil sahəsində əməkdaşlığa dair məsələlər müzakirə olunub.

Ambassador of the Republic of Azerbaijan to the State of Qatar Rashad Ismayilov met with the Minister of Education and Higher Education of Qatar Mohammed bin Abdulwahid al-Hammadi
On March 10, 2019, Ambassador Extraordinary and Plenipotentiary of the Republic of Azerbaijan to the State of Qatar Rashad Ismayilov met with the Minister of Education and Higher Education of Qatar Mohammed bin Abdulwahid al-Hammadi.
At the meeting, the sides discussed issues of cooperation in the field of education between the two countries.