Azərbaycan Respublikasının Qətər Dövlətindəki səfiri cənab Tofiq Abdullayev Qətərin nəqliyyat və rabitə naziri ilə görüşmüşdür
29 may 2016-cı il tarixində Azərbycan Respublikasının səfiri cənab Tofiq Abdullayev Qətərin nəqliyyat və rabitə naziri cənab Jassim Saif Ahmed Al Sulaiti ilə görüşmüşdür.
Görüş zamanı iki dost ölkə arasında nəqliyyat, rabitə və informasiya texnologiyaları sahələrində mövcud ikitərəfli münasibətlər və həmin sahələr üzrə əməkdaşlığın daha da inkişafı yolları müzakirə edilmişdir.

Ambassador Tofiq Abdullayev met with the Minister of Transport and Communications of Qatar
On May 29, 2016 the Ambassador of the Republic of Azerbaijan Dr. Tofig Abdullayev met with HE Jassim Saif Ahmed Al Sulaiti, Minister of Transport and Communications of Qatar.
The meeting discussed the bilateral relations between the two friendly countries in the fields of transportation and information and communication technology, and means of further enhancing them.